czwartek, 2 marca 2017

Seminarium przewodnickie 2017 – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa już współpracujących z Muzeum Stutthof jak i szczególnie tych wszystkich, którzy są zainteresowani potencjalną pracą na terenie Muzeum Stutthof w charakterze przewodnika na doroczne spotkanie szkoleniowo-informacyjne.

Seminarium odbędzie się w sobotę 25 marca w godzinach 10.00-15.00 w Sztutowie. W programie tradycyjnie już zmieściliśmy propozycję ciekawego wykładu historycznego i prezentacji bieżącej oferty Muzeum Stutthof. Zupełną premierą będzie z pewnością prezentacja założeń prac nad scenariuszem nowej wystawy stałej oraz związanymi z nią zmianami w funkcjonowaniu i obsłudze grup z przewodnikami. Całość uzupełni jak zwykle dyskusja i wymiana poglądów, na której szczególnie nam zależy. Zapewniamy miłą atmosferę i interesujące wystąpienia.

Udział w konferencji jest odpłatny. Z opłaty zwolnieni są licencjonowani przewodnicy Muzeum Stutthof. W cenie uczestnictwa są materiały szkoleniowe oraz poczęstunek. Zainteresowani otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

Zapraszamy wszystkich aktywnych przewodników, nauczycieli, regionalistów oraz osoby chcące rozpocząć działalność w tym zakresie. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszenia zamieszczamy w załącznikach. Termin zgłoszeń upływa 20 marca br.

Do zobaczenia w Sztutowie 25 marca 2017 roku.

W imieniu zespołu organizacyjnego
dr Marcin Owsiński
Kierownik Działu Oświatowego
-------------------------
Muzeum Stutthof
ul. Muzealna 6
82-110 Sztutowo
-------------------------
Tel. 55 247 8353
Fax. 55 247 8358Brak komentarzy:

Prześlij komentarz